or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
Schneider Electric ZBYF2CUST02 ZBY Legend Holder, Metal
Square D™
Schneider Electric ZBYF2CUST02 ZBY Legend Holder, Metal
SKUPDW~13833743
MFGR #ZBYF2CUST02
$/ea
Schneider Electric ZBYF2CUST02, Legend Holder, ZBY, Metal
Schneider Electric ZBYF2CUST02, Legend Holder, ZBY, Metal
Alternate Catalog Number ZBYF2CUST02 Application For FLUSH MOUNT Schneider Electric SQUARED ZBYF2CUST02 LEGEND HOLDER 4 LEGEND HOLDER 40 X 50 MM FOR ARRA Compliant N Buy American Compliant N Catalog Number ZBYF2CUST02 Country of Origin US Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.0070 lb Gross Weight per Pack Metric 3.00 Gross Weight UOM Metric g Height [Metric] 0.7600 cm Length 2.28 in Length [Metric] 5.8400 cm Returnable N UNSPSC 39122221 Width [Metric] 4.0600 cm Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric Height 0.30 in Width 1.58 in For FLUSH MOUNT Schneider Electric SQUARED ZBYF2CUST02 LEGEND HOLDER 4 LEGEND HOLDER 40 X 50 MM FOR
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Applications
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | ZBYF2CUST02 |
| Application | For FLUSH MOUNT Schneider Electric SQUARED ZBYF2CUST02 LEGEND HOLDER 4 LEGEND HOLDER 40 X 50 MM FOR |
| ARRA Compliant | N |
| Buy American Compliant | N |
| Catalog Number | ZBYF2CUST02 |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.0070 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 3.00 |
| Gross Weight UOM Metric | g |
| Height [Metric] | 0.7600 cm |
| Length | 2.28 in |
| Length [Metric] | 5.8400 cm |
| Returnable | N |
| UNSPSC | 39122221 |
| Width [Metric] | 4.0600 cm |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Height | 0.30 in |
| Width | 1.58 in |
| For FLUSH MOUNT Schneider Electric SQUARED ZBYF2CUST02 LEGEND HOLDER 4 LEGEND HOLDER 40 X 50 MM FOR |