or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
Schneider Electric SOMMACCZXTPAZZ License, SoMachine Motion Product
Square D™
Schneider Electric SOMMACCZXTPAZZ License, SoMachine Motion Product
SKUPDW~11783499
MFGR #SOMMACCZXTPAZZ
$/ea
Schneider Electric, SOMMACCZXTPAZZ, License, SoMachine Motion Product, Team (10 Stations) License
Schneider Electric, SOMMACCZXTPAZZ, License, SoMachine Motion Product, Team (10 Stations) License
Alternate Catalog Number SOMMACCZXTPAZZ Application Suitable for Windows 7 Professional 32/64 bit and Windows XP Professional ARRA Compliant N Buy American Compliant N Catalog Number SOMMACCZXTPAZZ Country of Origin DE Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.0110 lb Gross Weight per Pack Metric 0.01 Gross Weight UOM Metric g Harmonization Tariff Schedule Code 8523494000 Height 29.7000 in Height [Metric] 0.1000 cm Item Group 18358 Length 8.2677 in Length [Metric] 21.0000 cm Returnable N UNSPSC 32101628 Width 11.8110 in Width [Metric] 29.7000 cm Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric Suitable for Windows 7 Professional 32/64 bit and Windows XP Professional
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Applications
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | SOMMACCZXTPAZZ |
| Application | Suitable for Windows 7 Professional 32/64 bit and Windows XP Professional |
| ARRA Compliant | N |
| Buy American Compliant | N |
| Catalog Number | SOMMACCZXTPAZZ |
| Country of Origin | DE |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.0110 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 0.01 |
| Gross Weight UOM Metric | g |
| Harmonization Tariff Schedule Code | 8523494000 |
| Height | 29.7000 in |
| Height [Metric] | 0.1000 cm |
| Item Group | 18358 |
| Length | 8.2677 in |
| Length [Metric] | 21.0000 cm |
| Returnable | N |
| UNSPSC | 32101628 |
| Width | 11.8110 in |
| Width [Metric] | 29.7000 cm |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Suitable for Windows 7 Professional 32/64 bit and Windows XP Professional |