or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
SQD NSYCAG108LP 21318 SALIDA CON FI
Square D™
SQD NSYCAG108LP 21318 SALIDA CON FI
SKUPDW~11749154
MFGR #NSYCAG108LP
$/ea
Schneider Electric,21318 SALIDA CON FILTRO IP20 FS65,ClimaSys CA,ClimaSys ventilation system,fan kit,fan kit,outlet grille
Schneider Electric,21318 SALIDA CON FILTRO IP20 FS65,ClimaSys CA,ClimaSys ventilation system,fan kit,fan kit,outlet grille
ARRA Compliant C Buy American Compliant C Catalog Number NSYCAG108LP Consist Of 1 external part front Country of Origin FR Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.8600 lb Gross Weight per Pack Metric 0.09 Gross Weight UOM Metric kg Harmonization Tariff Schedule Code 3926902500 Height 2.0000 in Item Group 80036 Length 13.0000 in Returnable N UNSPSC 39121321 Width 13.5000 in Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric Color Black Material ABS (acrylonitrile butadiene-styrene) Type outlet grille
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| ARRA Compliant | C |
| Buy American Compliant | C |
| Catalog Number | NSYCAG108LP |
| Consist Of | 1 external part front |
| Country of Origin | FR |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.8600 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 0.09 |
| Gross Weight UOM Metric | kg |
| Harmonization Tariff Schedule Code | 3926902500 |
| Height | 2.0000 in |
| Item Group | 80036 |
| Length | 13.0000 in |
| Returnable | N |
| UNSPSC | 39121321 |
| Width | 13.5000 in |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Color | Black |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene) |
| Type | outlet grille |