or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
Schneider Electric ZB5SZCUST01 ZB5 Blanking plug
Square D™
Schneider Electric ZB5SZCUST01 ZB5 Blanking plug
SKUPDW~13833701
MFGR #ZB5SZCUST01
$/ea
Schneider Electric ZB5SZCUST01, Blanking plug, ZB5, Plastic
Schneider Electric ZB5SZCUST01, Blanking plug, ZB5, Plastic
Alternate Catalog Number ZB5SZCUST01 Application dia 22 mm control and signalling units ARRA Compliant N Buy American Compliant N Catalog Number ZB5SZCUST01 Country of Origin US Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.0200 lb Gross Weight per Pack Metric 9.00 Gross Weight UOM Metric g Height 1.64 in Height [Metric] 4.2000 cm Length 2.03 in Length [Metric] 5.2000 cm Returnable N Type Installation accessories;Blanking plug UNSPSC 39122216 Width 1.29 in Width [Metric] 3.3000 cm Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric dia 22 mm control and signalling units
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Applications
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | ZB5SZCUST01 |
| Application | dia 22 mm control and signalling units |
| ARRA Compliant | N |
| Buy American Compliant | N |
| Catalog Number | ZB5SZCUST01 |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.0200 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 9.00 |
| Gross Weight UOM Metric | g |
| Height | 1.64 in |
| Height [Metric] | 4.2000 cm |
| Length | 2.03 in |
| Length [Metric] | 5.2000 cm |
| Returnable | N |
| Type | Installation accessories;Blanking plug |
| UNSPSC | 39122216 |
| Width | 1.29 in |
| Width [Metric] | 3.3000 cm |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| dia 22 mm control and signalling units |