or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
Schneider Electric ZB5AVCUST01 ZB5 Head For Pilot Light
Square D™
Schneider Electric ZB5AVCUST01 ZB5 Head For Pilot Light
SKUPDW~13833453
MFGR #ZB5AVCUST01
$/ea
Schneider Electric ZB5AVCUST01, Head For Pilot Light, ZB5
Schneider Electric ZB5AVCUST01, Head For Pilot Light, ZB5
Alternate Catalog Number ZB5AVCUST01 ARRA Compliant N Buy American Compliant N Catalog Number ZB5AVCUST01 Country of Origin US Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.0330 lb Gross Weight per Pack Metric 15.00 Gross Weight UOM Metric g Height 1.76 in Height [Metric] 4.5000 cm Length 2.11 in Length [Metric] 5.4000 cm Returnable N UNSPSC 39121544 Width 1.33 in Width [Metric] 3.4000 cm Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | ZB5AVCUST01 |
| ARRA Compliant | N |
| Buy American Compliant | N |
| Catalog Number | ZB5AVCUST01 |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.0330 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 15.00 |
| Gross Weight UOM Metric | g |
| Height | 1.76 in |
| Height [Metric] | 4.5000 cm |
| Length | 2.11 in |
| Length [Metric] | 5.4000 cm |
| Returnable | N |
| UNSPSC | 39121544 |
| Width | 1.33 in |
| Width [Metric] | 3.4000 cm |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |