or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Square D™
SQD PSA104112 Advanced Reporting an
Custom_Product_Images_Illustration
Square D™
SQD PSA104112 Advanced Reporting an
SKUPDW~12910315
MFGR #PSA104112
$/ea
Advanced Reporting and Dashboards Module.
Advanced Reporting and Dashboards Module.
Alternate Catalog Number PSA104112 ARRA Compliant N Buy American Compliant N Catalog Number PSA104112 Country of Origin US Currency USD EU RoHS Indicator Y Gross Weight Per Pack 0.0001 lb Gross Weight per Pack Metric 0.00 Gross Weight UOM Metric kg Harmonization Tariff Schedule Code 4907000000 Height 15628.8600 in Height [Metric] 1.0000 cm Item Group 09763 Length 15628.8600 in Length [Metric] 1.0000 cm Returnable N UNSPSC 43233602 Width 26048.1000 in Width [Metric] 1.0000 cm Brand Square D™ Manufacturer Schneider Electric
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | PSA104112 |
| ARRA Compliant | N |
| Buy American Compliant | N |
| Catalog Number | PSA104112 |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | Y |
| Gross Weight Per Pack | 0.0001 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 0.00 |
| Gross Weight UOM Metric | kg |
| Harmonization Tariff Schedule Code | 4907000000 |
| Height | 15628.8600 in |
| Height [Metric] | 1.0000 cm |
| Item Group | 09763 |
| Length | 15628.8600 in |
| Length [Metric] | 1.0000 cm |
| Returnable | N |
| UNSPSC | 43233602 |
| Width | 26048.1000 in |
| Width [Metric] | 1.0000 cm |
| Brand | Square D™ |
| Manufacturer | Schneider Electric |