or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Sea Gull Lighting® 94841-71 1-Circuit Track Rail, 8 ft L x 5/16 in W x 7/8 in D, Aluminum
Sea Gull Lighting® 94841-71 1-Circuit Track Rail, 8 ft L x 5/16 in W x 7/8 in D, Aluminum
SKUPDW~4617363
MFGR #94841-71
$/ea
Sea Gull Lighting® Track Rail, 1-Circuit, 8 ft Length, 5/16 in Width, 7/8 in Depth, Aluminum, Antique Bronze
Sea Gull Lighting® Track Rail, 1-Circuit, 8 ft Length, 5/16 in Width, 7/8 in Depth, Aluminum, Antique Bronze
Catalog Number 94841-71 Country of Origin CHN Finish Antique Bronze Gross Weight Per Pack 4.1000 lb Standards ETL|cETL Listed Dry Locations Type 1-Circuit UNSPSC 39111508 UPC 11 78565209621 Stock Status NONSTOCK Brand Sea Gull Lighting Manufacturer Sea Gull Lighting Depth 7/8 in Length 8 ft Material Aluminum Width 5/16 in
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | 94841-71 |
| Country of Origin | CHN |
| Finish | Antique Bronze |
| Gross Weight Per Pack | 4.1000 lb |
| Standards | ETL|cETL Listed Dry Locations |
| Type | 1-Circuit |
| UNSPSC | 39111508 |
| UPC 11 | 78565209621 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Sea Gull Lighting |
| Manufacturer | Sea Gull Lighting |
| Depth | 7/8 in |
| Length | 8 ft |
| Material | Aluminum |
| Width | 5/16 in |