or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Sea Gull Lighting® 9435-12 Traditional Track Section, 48 in L x 1/2 in W x 1/4 in D
Sea Gull Lighting® 9435-12 Traditional Track Section, 48 in L x 1/2 in W x 1/4 in D
SKUPDW~179771
MFGR #9435-12
$/ea
Sea Gull Lighting® Track Section, Traditional, 48 in Length, 1/2 in Width, 1/4 in Depth, Black
Sea Gull Lighting® Track Section, Traditional, 48 in Length, 1/2 in Width, 1/4 in Depth, Black
Catalog Number 9435-12 Color Black Country of Origin USA Gross Weight Per Pack 0.0800 lb Standards UL, cUL Listed Dry Locations Type Traditional UNSPSC 39111528 UPC 11 78565294352 Stock Status NONSTOCK Brand Sea Gull Lighting Manufacturer Sea Gull Lighting Depth 1/4 in Length 48 in Width 1/2 in Material: Plastic
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Features
- Substitute Products
| Catalog Number | 9435-12 |
| Color | Black |
| Country of Origin | USA |
| Gross Weight Per Pack | 0.0800 lb |
| Standards | UL, cUL Listed Dry Locations |
| Type | Traditional |
| UNSPSC | 39111528 |
| UPC 11 | 78565294352 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Sea Gull Lighting |
| Manufacturer | Sea Gull Lighting |
| Depth | 1/4 in |
| Length | 48 in |
| Width | 1/2 in |
| Material: Plastic |