or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Sea Gull Lighting® 9357-12 Ambiance Open Water Resistant Recessed Trim With Lens, Gasket, Polished Aluminum Reflector, 2 in OD
Sea Gull Lighting® 9357-12 Ambiance Open Water Resistant Recessed Trim With Lens, Gasket, Polished Aluminum Reflector, 2 in OD
SKUPDW~179734
MFGR #9357-12
$/ea
Sea Gull Lighting® Recessed Trim, Open Water Resistant, Series: Ambiance, 2 in Outside Dia, 3/4 in Height, Silicon Rubber, Clear Tempered, Black
Sea Gull Lighting® Recessed Trim, Open Water Resistant, Series: Ambiance, 2 in Outside Dia, 3/4 in Height, Silicon Rubber, Clear Tempered, Black
Catalog Number 9357-12 Color Black Country of Origin CHN Finish Clear Tempered Gross Weight Per Pack 0.1000 lb Height 3/4 in Series Ambiance Type Open Water Resistant UNSPSC 39111505 UPC 11 78565293572 Stock Status NONSTOCK Brand Sea Gull Lighting Manufacturer Sea Gull Lighting Material Silicon Rubber Outside Diameter 2 in with Lens
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Features
- Substitute Products
| Catalog Number | 9357-12 |
| Color | Black |
| Country of Origin | CHN |
| Finish | Clear Tempered |
| Gross Weight Per Pack | 0.1000 lb |
| Height | 3/4 in |
| Series | Ambiance |
| Type | Open Water Resistant |
| UNSPSC | 39111505 |
| UPC 11 | 78565293572 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Sea Gull Lighting |
| Manufacturer | Sea Gull Lighting |
| Material | Silicon Rubber |
| Outside Diameter | 2 in |
| with Lens |