or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Mulberry
Mulberry 30294 1" CLOSING PLUG MTL
Mulberry
Mulberry 30294 1" CLOSING PLUG MTL
SKU10346
MFGR #30294
Your Cost: $1.031/ea($103.10 / c)
Mulberry; Closure Plug; Size: 1 IN; Material: Die-Cast Zinc; Color: Gray
Mulberry; Closure Plug; Size: 1 IN; Material: Die-Cast Zinc; Color: Gray
Alternate Catalog Number 1" CLOSING PLUG MTL ARRA Compliant Y Brand Mulberry Buy American Compliant Y Catalog Number 30294 Color Gray Country of Origin US Currency USD EU RoHS Indicator N Gross Weight Per Pack 0.0350 lb Manufacturer Mulberry Metal Products Material Die-Cast Zinc Size 1 in Stock Status NORMALLY STOCKED UNSPSC 39121311 UPC 11 09532730294 UPC 12 09532730294
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | 1" CLOSING PLUG MTL |
| ARRA Compliant | Y |
| Brand | Mulberry |
| Buy American Compliant | Y |
| Catalog Number | 30294 |
| Color | Gray |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | N |
| Gross Weight Per Pack | 0.0350 lb |
| Manufacturer | Mulberry Metal Products |
| Material | Die-Cast Zinc |
| Size | 1 in |
| Stock Status | NORMALLY STOCKED |
| UNSPSC | 39121311 |
| UPC 11 | 09532730294 |
| UPC 12 | 09532730294 |