or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Mulberry
Mulberry 30292 3/4" CLOSING PLUG MTL
Mulberry
Mulberry 30292 3/4" CLOSING PLUG MTL
SKU10345
MFGR #30292
Your Cost: $0.5213/ea($52.13 / c)
Mulberry; Closure Plug; Size: 3/4 IN; Material: Die-Cast Zinc; Color: Gray
Mulberry; Closure Plug; Size: 3/4 IN; Material: Die-Cast Zinc; Color: Gray
Alternate Catalog Number 3/4" CLOSING PLUG MTL ARRA Compliant Y Brand Mulberry Buy American Compliant Y Catalog Number 30292 Color Gray Country of Origin US Currency USD Diameter 3/4 in EU RoHS Indicator N Gross Weight Per Pack 0.0400 lb Manufacturer Mulberry Metal Products Material Die-Cast Zinc Size 3/4 in Standards ARRA CompliantBuy American Act Compliant Stock Status NORMALLY STOCKED UNSPSC 39121311 UPC 11 09532730292 UPC 12 09532730292
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Alternate Catalog Number | 3/4" CLOSING PLUG MTL |
| ARRA Compliant | Y |
| Brand | Mulberry |
| Buy American Compliant | Y |
| Catalog Number | 30292 |
| Color | Gray |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| Diameter | 3/4 in |
| EU RoHS Indicator | N |
| Gross Weight Per Pack | 0.0400 lb |
| Manufacturer | Mulberry Metal Products |
| Material | Die-Cast Zinc |
| Size | 3/4 in |
| Standards | ARRA CompliantBuy American Act Compliant |
| Stock Status | NORMALLY STOCKED |
| UNSPSC | 39121311 |
| UPC 11 | 09532730292 |
| UPC 12 | 09532730292 |