or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Kichler 12345BK Interconnect Cable 10ft LED
SKU626349
MFGR #12345BK
Your Cost: $40.87/ea
List: 10ft INTERCONNECT LED
10ft INTERCONNECT LED
Brand Kichler® Catalog Number 12345BK Color Black Material (Not Painted) Country of Origin TWN Gross Weight Per Pack 0.9500 lb Length 120 in Manufacturer Kichler Lighting LLC Standard CSA UL Listed Dry Stock Status NONSTOCK Sub Brand Modular LED Collection Type Cabinet Cable/Wire UNSPSC 26121620 UPC 11 78392727223 UPC 12 78392727223 Voltage Rating 24 V
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Brand | Kichler® |
| Catalog Number | 12345BK |
| Color | Black Material (Not Painted) |
| Country of Origin | TWN |
| Gross Weight Per Pack | 0.9500 lb |
| Length | 120 in |
| Manufacturer | Kichler Lighting LLC |
| Standard | CSA UL Listed Dry |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Sub Brand | Modular LED Collection |
| Type | Cabinet Cable/Wire |
| UNSPSC | 26121620 |
| UPC 11 | 78392727223 |
| UPC 12 | 78392727223 |
| Voltage Rating | 24 V |