or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Extech® 409992 Soft vinyl carrying case (6.25 x 4.5 x 1)"
SKUPDW~12104184
MFGR #409992
$/ea
Soft vinyl carrying case (6.25 x 4.5 x 1")
Soft vinyl carrying case (6.25 x 4.5 x 1")
Catalog Number 409992 Color Black Country of Origin CN Depth 1 in Gross Weight Per Pack 0.3000 lb Length 6-1/4 in Material Vinyl Resists Dirt and Debris Type Small UNSPSC 45121617 UPC 11 79395040992 Width 4-1/2 in Stock Status NONSTOCK Brand Extech® Manufacturer FLIR Systems Attractive soft cases conveniently stores and protects handheld portable meters and accessories
content loaded
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Features
- Substitute Products
| Catalog Number | 409992 |
| Color | Black |
| Country of Origin | CN |
| Depth | 1 in |
| Gross Weight Per Pack | 0.3000 lb |
| Length | 6-1/4 in |
| Material | Vinyl |
| Resists | Dirt and Debris |
| Type | Small |
| UNSPSC | 45121617 |
| UPC 11 | 79395040992 |
| Width | 4-1/2 in |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Extech® |
| Manufacturer | FLIR Systems |
| Attractive soft cases conveniently stores and protects handheld portable meters and accessories |