or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
CLC® 1163M 31 Pocket-18 Mossy Oak Tote Bag"
SKU702114
MFGR #1163M
Your Cost: $42.51/ea
Custom Leathercraft 1163M BigMouth Sportsman Ranger Megamouth Tote Bag, Mossy Oak, 31 Pockets, 18 IN Width, 11 IN Depth, 13 Inner Pockets, 12 IN Length, For Organizing Tools, Accessories, Carrying supplies And gear
Custom Leathercraft 1163M BigMouth Sportsman Ranger Megamouth Tote Bag, Mossy Oak, 31 Pockets, 18 IN Width, 11 IN Depth, 13 Inner Pockets, 12 IN Length, For Organizing Tools, Accessories, Carrying supplies And gear
Application For Organizing Tools, Accessories, Carrying supplies And gear Bag Type Bag Brand CLC® Catalog Number 1163M Color Mossy Oak Country of Origin CN Gross Weight Per Pack 1 lb Inner Pockets 13 Length 12 in Manufacturer Custom Leather Craft Number Of Pockets 31 Stock Status NONSTOCK Sub Brand Sportsman Type Tote Bag UNSPSC 24111507 UPC 11 08429831163 UPC 12 08429831163 Width 18 in
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Application | For Organizing Tools, Accessories, Carrying supplies And gear |
| Bag Type | Bag |
| Brand | CLC® |
| Catalog Number | 1163M |
| Color | Mossy Oak |
| Country of Origin | CN |
| Gross Weight Per Pack | 1 lb |
| Inner Pockets | 13 |
| Length | 12 in |
| Manufacturer | Custom Leather Craft |
| Number Of Pockets | 31 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Sub Brand | Sportsman |
| Type | Tote Bag |
| UNSPSC | 24111507 |
| UPC 11 | 08429831163 |
| UPC 12 | 08429831163 |
| Width | 18 in |