or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
CLC®
CLC® 1111M 7 Pocket-24 Mossy Oak Gear Bag"
CLC®
CLC® 1111M 7 Pocket-24 Mossy Oak Gear Bag"
SKU640977
MFGR #1111M
Your Cost: $51.09/ea
Custom Leathercraft 1111M Sportsman Weekender All Purpose Gear Bag, Mossy Oak, 7 Pockets, 24 IN Width, 12 IN Depth, 12 IN Length, For Organizing Small Tools Or Accessories - Hunting, Camping, Recreation Or On The Job
Custom Leathercraft 1111M Sportsman Weekender All Purpose Gear Bag, Mossy Oak, 7 Pockets, 24 IN Width, 12 IN Depth, 12 IN Length, For Organizing Small Tools Or Accessories - Hunting, Camping, Recreation Or On The Job
Application For Organizing Small Tools Or Accessories - Hunting, Camping, Recreation Or On The Job Bag Type Bag Brand CLC® Catalog Number 1111M Color Mossy Oak Country of Origin CN Depth 12 in Gross Weight Per Pack 1 lb Length 12 in Manufacturer Custom Leather Craft Number Of Pockets 7 Stock Status NORMALLY STOCKED Sub Brand Weekender Type All Purpose Gear Bag UNSPSC 24111507 UPC 11 08429831111 UPC 12 08429831111 Width 24 in
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Application | For Organizing Small Tools Or Accessories - Hunting, Camping, Recreation Or On The Job |
| Bag Type | Bag |
| Brand | CLC® |
| Catalog Number | 1111M |
| Color | Mossy Oak |
| Country of Origin | CN |
| Depth | 12 in |
| Gross Weight Per Pack | 1 lb |
| Length | 12 in |
| Manufacturer | Custom Leather Craft |
| Number Of Pockets | 7 |
| Stock Status | NORMALLY STOCKED |
| Sub Brand | Weekender |
| Type | All Purpose Gear Bag |
| UNSPSC | 24111507 |
| UPC 11 | 08429831111 |
| UPC 12 | 08429831111 |
| Width | 24 in |