or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Woodhead®
Woodhead® DND100 MIC 5P M/MP TERMINATOR
Woodhead®
Woodhead® DND100 MIC 5P M/MP TERMINATOR
SKU417261
MFGR #DND100
Your Cost: $25.92/ea
Micro-Change® Terminator, Male Standard with Resistor, 5 Pole
Micro-Change® Terminator, Male Standard with Resistor, 5 Pole
Catalog Number DND100 Country of Origin MX Gross Weight Per Pack 1 lb Type Terminator UPC 11 78172553456 UPC 12 781725534567 Stock Status NONSTOCK Brand Woodhead® Manufacturer Molex Amperage Rating 4 A Voltage Rating 30 V Alternate Catalog Number 1300390382 ARRA Compliant U Buy American Compliant N Currency USD EU RoHS Indicator C Sub Brand Micro-Change (M12) UNSPSC 39121413
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | DND100 |
| Country of Origin | MX |
| Gross Weight Per Pack | 1 lb |
| Type | Terminator |
| UPC 11 | 78172553456 |
| UPC 12 | 781725534567 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Woodhead® |
| Manufacturer | Molex |
| Amperage Rating | 4 A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Alternate Catalog Number | 1300390382 |
| ARRA Compliant | U |
| Buy American Compliant | N |
| Currency | USD |
| EU RoHS Indicator | C |
| Sub Brand | Micro-Change (M12) |
| UNSPSC | 39121413 |