or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Turck RK 4T-5/S101 (U2158-01)
SKU61807
MFGR #U2158-01
Your Cost: $49.16/ea
List: TUR RK 4T-5/S101 (U2158-01)
TUR RK 4T-5/S101 (U2158-01)
Catalog Number U2158-01 Gross Weight Per Pack 1 lb Length [Metric] 4 m Returnable N Stock Status NONSTOCK Brand Turck Manufacturer Turck, Inc. Cable Length 4 m
content loaded
content loaded
- Attributes
- Substitute Products
| Catalog Number | U2158-01 |
| Gross Weight Per Pack | 1 lb |
| Length [Metric] | 4 m |
| Returnable | N |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Turck |
| Manufacturer | Turck, Inc. |
| Cable Length | 4 m |
