or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Sea Gull Lighting
Sea Gull Lighting® 94841-71 1-Circuit Track Rail, 8 ft L x 5/16 in W x 7/8 in D, Aluminum
Sea Gull Lighting
Sea Gull Lighting® 94841-71 1-Circuit Track Rail, 8 ft L x 5/16 in W x 7/8 in D, Aluminum
SKUPDW~4617363
MFGR #94841-71
$/ea
Sea Gull Lighting® Track Rail, 1-Circuit, 8 ft Length, 5/16 in Width, 7/8 in Depth, Aluminum, Antique Bronze
Sea Gull Lighting® Track Rail, 1-Circuit, 8 ft Length, 5/16 in Width, 7/8 in Depth, Aluminum, Antique Bronze
Catalog Number 94841-71 Country of Origin CHN Finish Antique Bronze Gross Weight Per Pack 4.1000 lb Standards ETL|cETL Listed Dry Locations Type 1-Circuit UNSPSC 39111508 UPC 11 78565209621 Stock Status NONSTOCK Brand Sea Gull Lighting Manufacturer Sea Gull Lighting Depth 7/8 in Length 8 ft Material Aluminum Width 5/16 in
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | 94841-71 |
| Country of Origin | CHN |
| Finish | Antique Bronze |
| Gross Weight Per Pack | 4.1000 lb |
| Standards | ETL|cETL Listed Dry Locations |
| Type | 1-Circuit |
| UNSPSC | 39111508 |
| UPC 11 | 78565209621 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Sea Gull Lighting |
| Manufacturer | Sea Gull Lighting |
| Depth | 7/8 in |
| Length | 8 ft |
| Material | Aluminum |
| Width | 5/16 in |