or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Sea Gull Lighting
Sea Gull Lighting® 9439-15 Track Cover, 48 in L x 5/8 in W, Polycarbonate
Sea Gull Lighting
Sea Gull Lighting® 9439-15 Track Cover, 48 in L x 5/8 in W, Polycarbonate
SKU1184254
MFGR #9439-15
Your Cost: $11.77/ea
Sea Gull Lighting® Track Cover, 48 in Length, 5/8 in Width, 5/16 in Depth, For Use With: Cover Snaps Onto 9435 Track and/or 9443 Track/Fascia Panel, Polycarbonate, White
Sea Gull Lighting® Track Cover, 48 in Length, 5/8 in Width, 5/16 in Depth, For Use With: Cover Snaps Onto 9435 Track and/or 9443 Track/Fascia Panel, Polycarbonate, White
Catalog Number 9439-15 Country of Origin USA Gross Weight Per Pack 0.1000 lb Standards UL/cUL Listed UNSPSC 39111528 UPC 11 78565294395 UPC 12 78565294395 Stock Status NONSTOCK Brand Sea Gull Lighting Manufacturer Sea Gull Lighting Length 48 in Material Polycarbonate Width 5/8 in Color White Suitable For Use With Cover Snaps Onto 9435 Track and/or 9443 Track/Fascia Panel
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | 9439-15 |
| Country of Origin | USA |
| Gross Weight Per Pack | 0.1000 lb |
| Standards | UL/cUL Listed |
| UNSPSC | 39111528 |
| UPC 11 | 78565294395 |
| UPC 12 | 78565294395 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Sea Gull Lighting |
| Manufacturer | Sea Gull Lighting |
| Length | 48 in |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 5/8 in |
| Color | White |
| Suitable For Use With | Cover Snaps Onto 9435 Track and/or 9443 Track/Fascia Panel |