or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Schneider Electric NF2HG3 Slave Bus Connect Harness
Custom_Product_Images_Illustration
Schneider Electric NF2HG3 Slave Bus Connect Harness
SKU486028
MFGR #NF2HG3
Call For Price
List: Schneider Electric NF2HG3 NF-G3 SLAVE BUS CONNECT HARNESS
Schneider Electric NF2HG3 NF-G3 SLAVE BUS CONNECT HARNESS
Catalog Number NF2HG3 Country of Origin US Currency USD Gross Weight Per Pack 4.5359 lb Gross Weight per Pack Metric 453.59 Gross Weight UOM Metric g Height 2.5400 in Item Group 09660 Length 22.8600 in Returnable Y UNSPSC 39121103 UPC 11 78590129718 UPC 12 785901297185 Width 16.5100 in Stock Status NONSTOCK Brand Schneider Electric Manufacturer Schneider Electric
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | NF2HG3 |
| Country of Origin | US |
| Currency | USD |
| Gross Weight Per Pack | 4.5359 lb |
| Gross Weight per Pack Metric | 453.59 |
| Gross Weight UOM Metric | g |
| Height | 2.5400 in |
| Item Group | 09660 |
| Length | 22.8600 in |
| Returnable | Y |
| UNSPSC | 39121103 |
| UPC 11 | 78590129718 |
| UPC 12 | 785901297185 |
| Width | 16.5100 in |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Schneider Electric |
| Manufacturer | Schneider Electric |