or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
RAB Lighting EZH6 Hood, 6 in, For Use With Megaflood, Aluminum, Bronze
SKUPDW~6845503
MFGR #EZH6
Call For Price
RAB Hood, For Use With: Megaflood, 6 in, Aluminum, Bronze, 8-5/8 in H x 8-5/8 in W x 8 in D
RAB Hood, For Use With: Megaflood, 6 in, Aluminum, Bronze, 8-5/8 in H x 8-5/8 in W x 8 in D
Catalog Number EZH6 Country of Origin CN Dimensions 8-5/8 in H x 8-5/8 in W x 8 in D Finish Bronze Gross Weight Per Pack 1.5200 lb UNSPSC 39111611 UPC 11 01981301804 Stock Status NONSTOCK Brand RAB Manufacturer RAB Lighting Inc. Material Aluminum Specifications 6 in Suitable For Use With Megaflood
content loaded
content loaded
content loaded
- Attributes
- Documents & Resources
- Substitute Products
| Catalog Number | EZH6 |
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 8-5/8 in H x 8-5/8 in W x 8 in D |
| Finish | Bronze |
| Gross Weight Per Pack | 1.5200 lb |
| UNSPSC | 39111611 |
| UPC 11 | 01981301804 |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | RAB |
| Manufacturer | RAB Lighting Inc. |
| Material | Aluminum |
| Specifications | 6 in |
| Suitable For Use With | Megaflood |