or to view stock quantity and your pricing.
Steiner serves territories in Northern Illinois, Northwest Indiana and Southern Wisconsin. Please for assistance if outside our sales territory.
Allied Machine 15ZT-0015 #Z T-A SC TIN 15/32
SKU1351067
MFGR #15ZT-0015
$/ea
ALLMAC 15ZT-0015 DRILL INSERT
ALLMAC 15ZT-0015 DRILL INSERT
Blade Series Z Blade Size 0.4688 in Catalog Number 15ZT-0015 Gross Weight Per Pack 0.0100 lb Insert Type T-A Series Z Stock Status NONSTOCK Brand Allied Machine Manufacturer Allied Machine & Engineering Corporation Material Super Cobalt Thickness 3/32 in
content loaded
content loaded
- Attributes
- Substitute Products
| Blade Series | Z |
| Blade Size | 0.4688 in |
| Catalog Number | 15ZT-0015 |
| Gross Weight Per Pack | 0.0100 lb |
| Insert Type | T-A |
| Series | Z |
| Stock Status | NONSTOCK |
| Brand | Allied Machine |
| Manufacturer | Allied Machine & Engineering Corporation |
| Material | Super Cobalt |
| Thickness | 3/32 in |