Panduit® GEE62F-A-C0 Slotted Grommet Edging With Adhesive Lined, 0.036 to 0.062 in THK Panel, 100 ft L, Polyethylene
Custom_Product_Images_Illustration
SKU245427
MFGR #GEE62F-A-C0
Panduit® Grommet Edging, Slotted, 0.036 to 0.062 in Panel Thickness, 100 ft Length, 0.16 in Height, 0.13 in Width, -40 to -50 deg C, Flammability: HB, Polyethylene, Black
Catalog Number
GEE62F-A-C0
Gross Weight Per Pack
0.9550 lb
Gross Weight per Pack Metric
0.36
Height
2.60 in
30.0990 cm
Width
11.85 in
Color
Black
Length
11.85 in
Panel Thickness
0.036 to 0.062 in