Panduit® GEE62F-A-C Slotted Grommet Edging With Adhesive Lined, 0.036 to 0.062 in THK Panel, 100 ft L, Polyethylene
Custom_Product_Images_Illustration
SKU695389
MFGR #GEE62F-A-C
Panduit® Grommet Edging, Slotted, 0.036 to 0.062 in Panel Thickness, 100 ft Length, 0.16 in Height, 0.13 in Width, -40 to -50 deg C, Flammability: HB, Polyethylene, Natural
Catalog Number
GEE62F-A-C
Gross Weight Per Pack
0.9450 lb
Gross Weight per Pack Metric
0.36
Height
2.50 in
30.3530 cm
Width
11.90 in
Color
Ivory
Length
11.95 in
Panel Thickness
0.036 to 0.062 in