Siemens Sentron® FHOEC048 Disconnect Flange Cable, 48 in L, For Use With ED Frame Molded Case Circuit Breaker
Custom_Product_Images_Illustration
SKU27638
MFGR #FHOEC048
SIEMENS FHOEC048 HANDLE CABLE ONLY
Alternate Catalog Number
US2:FHOEC048
Application
FOR USE WITH ED FRAME
Catalog Number
FHOEC048
Frame
ED
Gross Volume Per Pack
176.00
Gross Weight Per Pack
7.7000 lb
Gross Weight per Pack Metric
3.49
Height
4.8000 in
33.0200 cm
Width
7.1000 in
Length
13.0000 in